Zpravodaj BusinessLeader

Se zpravodajem BusinessLeader v obraze za 60 vteřin

Váš čas je drahý. Váš čas je omezený. Nemůžete si dovolit pročítat záplavu denního tisku a hledat to, co je pro Vás důležité. Zároveň potřebujete být v obraze a vědět, co dělají Vaši zákazníci, dodavatelé a konkurenti, mít přehled o nových investicích, zakázkách či fúzích, které zásadním způsobem ovlivní vývoj trhu v příštím období. Zde je naše úloha – poskytnout Vám to, co potřebujete, během jedné minuty: Zpravodaj BusinessLeader přináší výběr nejdůležitějších událostech v průmyslu za daný týden - jasně, stručně, přehledně, v pondělí ráno ve Vaší emailové poště, ať již sedíte v kanceláři, doma či se nacházíte na služební cestě.

Podrobnější zprávy z průmyslu a obchodu, rozhovory s řediteli předních českých a slovenských firem, analýzy vývoje a články o českých firmách, které se z garáže vypracovaly až na vrchol, naleznete na našich webových stránkách. Byly rovněž vytvořeny na základě motta „jasně, stručně, přehledně“ - pro potřeby manažerů a odborníků, kteří nemají času nazbyt, ale chtějí být v obraze.

Objednávka zpravodaje BusinessLeader na:

newsletter@businessleader.cz

nebo telefonicky na +420 603 281 106


Media Developments, s.r.o.

Portál BusinessLeader provozuje mediální společnost Media Developments s.r.o., zaměřená na poskytování aktuálního zpravodajství z průmyslu a obchodu, dodávaného na klíč vrcholovým manažerům předních podniků, bankovních institucí, představitelům investorských společností napříč EU, obchodním sekcím velvyslanectví na území České republiky a dalším podnikatelským subjektům, které jsou hybateli ekonomického rozvoje.

Náš cíl

Poskytovat týdenní výběr a rozesílání nejdůležitějších událostí z českého a slovenského trhu, které mají strategický dopad na další podnikatelské subjekty, a tedy i na dlouhodobý vývoj jednotlivých podniků, jejich dodavatelů, zákazníků a samozřejmě i zaměstnanců, zejména z oblasti fůzí a prodeje firem, získání nových velkých zakázek, investičních projektů a jmenování osob na klíčové posty. Tento servis je určen především vedoucím pracovníkům, manažerům a těm, kteří činní klíčová ekonomická rozhodnutí a potřebují mít přesné, aktuální informace.

Naše poslání

Být hlavním zdrojem  klíčových oborových informací pro lídry české ekonomiky – experty, profesionály a manažery, kteří hýbou průmyslem a obchodem. Zdrojem, který přesně odpovídá jejich potřebám a přáním.

COPYRIGHT 2012 businessleader.cz - Zpravodajský portál průmyslu a obchodu. ALL RIGHTS RESERVED
Vydává: Media Developments, s.r.o. | Email: info@businessleader.cz