Profily

Společnost SOLODOOR a.s. jedna z největších českých firem zabývajících se výrobou interiérových dveří a obložkových zárubní, spustila špičkovou novou technologii.

Modelárna LIAZ, která se zabývá vývojem, konstrukcí a výrobou dílů, nástrojů a přípravků pro automobilový, energetický a letecký průmysl, výrazně navyšuje výrobní kapacity.

OTIS, největší výrobce výtahů, eskalátorů, pohyblivých chodníků a dalších horizontálních dopravních systémů na světě, plánuje nadále rozšířovat svůj výrobní závod v Břeclavi.

Rozšiřování a inovace sortimentu je součástí každodenní činnosti firmy a značnou měrou přispívá k silné pozici, kterou si firma na evropském trhu vybudovala.

Společnost Wikov Gear, s.r.o. se sídlem v Plzni, která je největším výrobcem převodovek ve střední a východní Evropě, plánuje v návaznosti na získání nových zakázek další navýšení výrobních kapacit.

Společnost Lira, nejvýznamnějším českým výrobcem obrazových lišt a rámů, uvádí na trh nový produkt, od kterého si slibuje další posílení mezinárodní pozice.

TRUMF International s.r.o., největší český výrobce koření a kořenících směsí pro profesionály v oblasti gastronomie, masného průmyslu a konzervárenství, se prosadil na globálním trhu.

COPYRIGHT 2012 businessleader.cz - Zpravodajský portál průmyslu a obchodu. ALL RIGHTS RESERVED
Vydává: Media Developments, s.r.o. | Email: info@businessleader.cz